Daikin Klima - İzmir Torbalı Bayi - POLAT TEKNİK - SEZGİN POLAT |

POLAT TEKNİK - SEZGİN POLAT

0(232) 264-5459

Daikin Türkiye’nin global gücünün, teknolojisinin ve kalitesinin Torbalı, İzmir’de bulunan temsilcisi Polat Teknik  sektörde 20 yıldır çalışmalarını sürdüren Sezgin Polat tarafından 2004 yılında kurulmuştur.

Daikin Türkiye’nin Ege Bölge Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışmalarını sürdüren Polat Teknik  tüketicilerine Daikin ve Airfel markalı geniş ürün gamıyla hitap etmekte; daha serin evler için split klima, ısıtma ihtiyacı olanlar için kombi ve radyatörlerden; villa, ofis ve mağazalar için multi tip klimalar ve havadan suya ısı pompalarına kadar ısıtma ve soğutma alanında tam çözüm sunmaktadır. Ortamdaki havayı temizleyerek hava kalitesini arttıran cihazlarla da havalandırma çözümlerini tüketiciyle buluşturmaktadır. 

Polat teknik’de;

-          Daikin split klimalar

-          Airfel split klimalar

-          Airfel kombiler

-          Airfel panel radyatörler

-          Daikin multi klima sistemleri

-          Daikin Altherma ısı pompaları

-          Daikin Hava Temizleyici ürünlerini bulabilirsiniz.

 

Daikin klimalar, Avrupa Birliği’nde Ocak 2013 tarihinden itibaren yürürlüğe giren ve klimaların enerji verimliliğinin tek bir test sıcaklığında değil, tüm yıl boyunca farklı sıcaklıklarda ölçülerek sınıflandırıldığı, gerçek enerji performansını gösteren “Sezonsal Verimlilik” kriterlerine uygun üretilmektedir. Dolayısıyla Polat Teknik, çevreci ve yüksek enerji tasarrufu sağlayan ürünleri tüketicilerine sunmaktadır. 

Polat Teknik , bünyesindeki eğitimli personel yapısından oluşan deneyimli ekibiyle; montaj, sistem işletmeye alma, periyodik bakım, garanti dahilinde olan veya olmayan her türlü servis hizmetlerini sağlayan teknik kadrosuyla tüketicilerin ihtiyaçlarına en uygun ve en konforlu çözümleri sunarak hem satış öncesi hem de satış sonrası Dünyanın Klima Uzmanı’yla çalışmanın farkını müşterilerine yaşatmaktadır.

Referanslarımız ,

-Makron Yapı

-İZSU Tesisleri

-Forum Bornova

-İzmir Büyük Şehir Belediyesi

-Trio Hotel

- Ulaştırma ve Personel Eğitim Merkez Komutanlığı /Gaziemir.

Designed by IDS